Zahraničí

Harry a Meghan si kladou šílené podmínky. Korunovaci prý chtějí zneužít

Harry a Meghan
Princ Harry s manželkou Meghan | Zdroj: Profimedia

Princ Harry a Meghan Markleová zatím nepřijali pozvání na květnovou korunovaci krále Karla III. Účast podle britských médií potvrdí až ve chvíli, kdy jim Buckinghamský palác odkývá několik podmínek. Ty ukazují na to, že dvojice potížistů na sebe bude chtít ve významný den, zejména pro Harryho otce, strhnout pozornost.

Po nekonečné řadě šokujících výroků, kterými poškodili královskou rodinu, by mohli být Harry s Meghan rádi, že je Karel na korunovaci vůbec zve. Jenomže namísto vděčného přijetí vstřícného gesta prý manželé do Londýna poslali seznam šílených požadavků, píše portál Daily Record.

Podle zdrojů z Buckinghamského paláce jim nejvíc záleží na tom, aby mohli mávat davům z balkónu po boku nejvýše postavených členů rodiny.

Navíc chtějí, aby tam s nimi mohl být i tříletý syn Archie a roční dcera Lilibet. S účastí tak malých dětí se prý ale v jejich vlastním zájmu vůbec nepočítalo. "Sussexové chtějí v ten den požívat všech výsad, jaké mají ostatní," uvedl zdroj s tím, že nárok na to nemají, protože rodinu opustili a už pro ni nepracují.

Související obsah

Karlova korunovace se uskuteční 6. května. "V ten den má Archie čtvrté narozeniny, takže požadují, aby to při recepci v paláci nějak zohlednili. Stačila by jim zmínka a přípitek," pokračoval.

Palác by rád předešel chaosu, a tak se snaží jednání s Harrym a Meghan co nejrychleji ukončit k oboustranné spokojenosti, zjistil časopis OK! "Klidně se může stát, že to skončí patem a oni tam nakonec vůbec nebudou," uzavřel zdroj.

Definitivní konec Harryho a Meghan v Británii. Král je vystěhoval, sídlo nabídl bratrovi:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz