Zajímavosti

Dáda Patrasová je opět ve formě. S Felixem si společně užívali na chalupě

Dáda Patrasová je opět ve formě. S Felixem si společně užívali na chalupě
Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová | Zdroj: Profimedia

Dáda Patrasová má za sebou náročný rok. Poslední dobou si však herečka užívá klid a rodinnou pohodu. I část uplynulých Velikonoc strávila s manželem a synem na chalupě. Zpěvačce oddych očividně prospěl, což dokazuje i fotografie z asijské restaurace.

​Herečka a zpěvačka Dáda Patrasová to za poslední rok neměla příliš lehké. Její květnovou autonehodu stále vyšetřuje policie. Napjatou dobu jí neulehčoval ani její manžel Felix Slováček, který ji na konci roku chtěl zbavovat svéprávnosti. Ona mu na oplátku pohrozila rozvodem. Zdá se však, že postupem času se vztahy mezi manžely uklidnily a užili si společně nedávné Velikonoce.

"Oslavili jsme je krásně. Byli jsme spolu na chalupě i se synem. Anička nemohla, měla totiž někde vystoupení," prozradil TN.cz hudebník Felix Slováček, že si s Dádou vyrazili na chalupu. tradice však příliš nedodžovali.

Související obsah

"Jinak jsme moc neslavili. Byli jsme na chalupě a tam jsme si to užili se synem Felixem. Tak jako každý rok," řekla Patrasová. Královně dětských srdcích rodinná pohoda očividně prospěla, zveřejnila totiž na sociálních sítích fotografii, na které vypadá opravdu spokojeně. 

"Na sushi," napsala Dáda Patrasová k fotografii na instagramu. Na rybí pochoutku ji však její manžel nedoprovodil. "Byla jsem tam s kamarádkou," vysvětlila herečka. 

Dáda Patrasová i nadále uniká spravedlnosti: Policie popsala postup vyšetřování její nehody (10/2022):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz