Krimi

Drama v mateřské školce. Dívenka se na hřišti bodla o použitou stříkačku

Před osmou hodinou ráno vyjížděli ke školce v plzeňské části Bory městští policisté. Dívenka, která si s dětmi hrála na hřišti, se poranila o použitou injekční stříkačku. Tu pravděpodobně na pozemek školky někdo hodil přes plot.

O použitou injekční stříkačku se ve čtvrtek ráno bodla malá holčička. Použitou jehlu pravděpodobně pohodil narkoman na pozemek plzeňské školky, kde se dostala do rukou zvídavého dítěte. O případu jako první informoval web Krimi Plzeň.

"Můj pětiletý kluk si hrál jen metr od té holčičky a já si nedokážu představit tu hrůzu, kterou teď její rodiče prožívají," napsal webu otec spolužáka poraněné holčičky. Dívenku krátce po incidentu odvezli rodiče k lékaři. Nyní musí počkat na testy, z nichž se dozví, jestli se jejich ratolest z jehly něčím nenakazila. Podle mluvčí plzeňských záchranářů Márie Svobodové s nimi ale musí počkat až tři měsíce.

Související obsah

Podle místostarosty obvodu Plzeň 3 Pavla Šrámka (ADS) se v následujícím týdnu bude měnit písek ve všech školkách ve zmíněné městské části. Častější kontroly okolí předškolních zařízení plánují i strážníci.

200 pohozených stříkaček, strážníci v Českých Budějovicích vyzývali k opatrnosti (3/2021):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz