Domácí

K vážné nehodě na D7 vyrazily dva vrtulníky. Dálnice je znovu otevřena

Dálnici D7 u Panenského Týnce v pondělí ráno uzavřela nehoda dvou aut. Podle informací TV Nova se při srážce měli vážně zranit čtyři lidé. Na místo tak vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému doplněné dvěma vrtulníky. Dálnice byla znovu průjezdná krátce po 11. hodině dopoledne.

Nehoda dvou aut v pondělí ráno zaměstnala všechny složky integrovaného záchranného systému. Pomoci na místo vyletěly i dva vrtulníky a dálnice D7 je tak u Panenského Týnce na 40. kilometru uzavřena. Průjezdná byla znovu krátce po 11. hodině dopoledne.  

"Na místě jsou vážně zraněné osoby. V tuhle chvíli je komunikace v obou směrech uzavřena," řekla po osmé hodině ráno policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Pravděpodobnou příčinou nehody bylo podle Hyšplerové nedání přednosti. 

Související obsah

Záchranáři na místo nehody kromě dvou vrtulníků vyslali i tři sanitky. "Jednu osobu s vážným zraněním jsme letecky transportovali do ústeckého traumacentra, kolegové z Prahy transportovali jednu osobu s vážným zraněním do Fakultní nemocnice Motol, kam sanitním vozem směřovala i další osoba. Čtvrtou osobu jsme s vážným zraněním převezli do Ústřední vojenské nemocnice v Praze," uvedl mluvčí záchranářů Prokop Voleník. 

Na rychlostní silnici mezi Prahou a Turnovem se minulý týden převrátil kamion. Dopravu zastavil na čtyři hodiny:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz