Zajímavosti

Influencer Jirka Král září štěstím. Jeho manželka čeká dvojčátka

Influencer Jirka Král září štěstím. Jeho manželka čeká dvojčátka
Jirka Král | Zdroj: Se souhlasem Jiřího Krále

Chvíle naprostého štěstí prožívá bývalý český youtuber Jirka Král. Jeho manželka Karolína je podruhé těhotná. A přírůstek do rodiny bude rovnou dvojnásobný.

​​Velké překvapení si na 1. máje pro své fanoušky připravili Jirka Král se svou chotí. Oznámili totiž nádhernou zprávu. Na světě přivítají další přírůstky do rodiny. Karolína čeká dvojčátka.

Pár se na instagramu pochlubil rodinnou fotkou, na které drží snímek z ultrazvuku. "Krásný První máj. Nemůžeme se dočkat, až nás bude pět (+ Špagetka)," okomentovala snímek Karolína, která vystupuje pod přezdívkou Little Kao.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílel uživatel @little.kao

K radostné novině jim ihned gratulovala celá řada osobností českého internetu. "No, ty bláho. Gratuluji," napsala herečka a influencerka Nikol Leitgeb. "Wow! Mega gratulace. Hezky podle přísloví dvě mouchy jednou ranou," přidal se youtuber Erik Meldik.

Jirka Král se v roce 2012 proslavil v reality show TV Nova Farma. Pak rozjel úspěšný kanál na YouTube a získal přes milion odběratelů. Vedle toho vydával komiks, provozoval kavárnu a věnoval se osvětové kampani, jak se bezpečně chovat na internetu.

Související obsah

V září 2018 ale překvapil videem, ve kterém oznámil svůj konec na YouTube. Nyní se věnuje podnikání v marketingu. Je navíc stále aktivní na instagramu, kde má přes 917 tisíc sledujících. S dlouholetou přítelkyní a blogerkou Karolínou Benešovou se oženil v roce 2020. O dva roky později se jim narodil syn David.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz