Korunovace Karla III.

VIDEO: Tanečky a jásot. Charlotte a George to rozjeli na korunovačním koncertě

Oslavy korunovace Karla III. pokračovaly v neděli koncertem na hradě Windsor. Ten si pořádně užili princ George (9) a princezna Charlotte (8). Děti následníka trůnu prince Williama a Kate Middletonové si zatancovaly a nadšeně mávaly britskými vlaječkami.

Princ George s mladší sestrou princeznou Charlotte si opět získali celý svět. Oblíbená dvojka to rozjela na nedělním koncertě na hradě Windsor, který monarchie pořádala na oslavu korunovace Karla III.

Asi nejvíc si královské děti užily vystoupení Katy Perry, tancovaly i na hity Lionela Richieho, píše magazín People

Zazpívala i italská operní legenda Andrea Bocelli. "Král a královna manželka jasně předvedli, jak moc mají rádi umění a kvalitní muziku. Je to dar z nebes a oni ho umějí ocenit. Už jenom to je důvod, abychom z nich byli nadšení," prohlásil tenorista.

Související obsah

Na windsorský večírek už neměl na rozdíl od starších sourozenců sílu pětiletý princ Louis. Podle zdrojů z Kensingtonského paláce Kate a William rozhodli, že pro něj bude lepší zůstat doma, upozornil portál Town & Country.

Ze židle se během koncertu několikrát zvedl i sám Karel, který na britském trůnu nahradil svou matku královnu Alžbětu II. Ta zemřela loni v září.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz