Experti na cestách

Hororová dovolená ve Švýcarsku. Český režisér popsal boj o život

Dovolená nejde vždy tak, jak si ji naplánujete. Přesvědčil se o tom i herec, ale především režisér seriálu Zlatá labuť Braňo Holiček. Ten v pořadu Experti na cestách zavzpomínal na dovolenou ve Švýcarsku, kde se bál o život.

"Moje nejlepší dovolená byla ve Švýcarsku, kam jsem odjel snowboardovat na ledovec," začal vyprávět svůj příběh režisér Braňo Holiček. Jenže pokračování už nezní tak hezky, jak by se mohlo zdát.

"Bohužel nebyla nejlepší v tom, že bych si ji ohromně užil. Jakmile jsem tam totiž dojel, odvezli mě do nemocnice a operovali mi slepé střevo," pokračoval režisér. 

Po několika dnech už byl ale v lepší formě. "Po pěti dnech ve švýcarské nemocnici mě letadlem převezli zpátky do Česka. Ta dovolená byla nejlepší v tom, že o tom můžu ještě dlouho vyprávět a je to dobrá historka, když vázne řeč. Tak to byla moje nejlepší dovolená bez dětí," zavtipkoval Holiček.

Související obsah

​Má ale i lepší zážitky z cest. "Nejlepší dovolená s dětmi je odjet na hodně dlouho, hodně daleko. Odjedeme třeba na jih Itálie a strávíme tam měsíc. To máte spoustu času a nemusíte nikam spěchat. Dovolená se pak dá líp užít. Navíc, když jsou děti starší, je to lepší, protože je nemusím pořád někam tahat," uzavřel režisér. 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz