Domácí

Nehoda na Náchodsku: Při srážce dvou aut se zranilo pět lidí

Nehoda na Náchodsku: Při srážce dvou aut se zranilo pět lidí
Dopravní nehoda u České Skalice | Zdroj: Hasičský záchranný sbor ČR

Dopravní nehoda na Náchodsku uzavřela uzavřela silnici číslo 33 u křižovatky na Spytu nedaleko České Skalice. Zranilo se při ní pět lidí. Po poledni policie spolu s hasiči místo opět zprůjezdnila.

Vážná dopravní nehoda uzavřela v neděli dopoledne silnici číslo 33 u křižovatky na Spytu, část města Česká Skalice na Náchodsku. Srazila se tam dvě osobní auta. "K nehodě došlo krátce před desátou hodinou. Na místě je pět zraněných, z toho tři vážnější," informovala redakci TN.cz mluvčí policie Královéhradeckého kraje Iva Kormošová.

"Ošetřili jsme celkem pět zraněných  čtyři ženy a jednoho muže. Celkem tři vážně zraněné jsme po ošetření převezli do Fakultní nemocnice Hradec Králové, dva lehce zraněné do Náchoda. Nejtěžší zranění utrpěla mladá žena. Od počátku byla v bezvědomí. Po stabilizaci a napojení na přístrojové dýchání byla do Hradce Králové transportována letecky," uvedl mluvčí královéhradecké záchranky Ivo Novák. 

Související obsah

Na místě zasahovali také hasiči "Na místo vyrazily tři jednotky hasičů. Při jejich příjezdu ale už byli všichni zranění z vozidel venku. Zabezpečujeme místo nehody a budeme odstraňovat následky," doplnila pak mluvčí hasičů Martina Götzová.

Po poledni se policistům spolu s hasiči podařilo provoz na místě opět obnovit.

V poslední době přibývá řidičů, kteří řídí pod vlivem alkoholu:

luk, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz