Zajímavosti

Maminka si z legrace udělala test DNA. Zjistila, že 12 let vychovává cizího syna

Maminka si z legrace udělala test DNA. Zjistila, že 12 let vychovává cizího syna
Ilustrační foto | Zdroj: Profimedia

Když se 47letá Donna Johnsonová rozhodla společně se svou rodinou podstoupit "z legrace" testy DNA, netušila, že se jí už za chvíli obrátí život vzhůru nohama. Výsledky testů totiž ukázaly to, co nikdo nečekal.

Donna, její manžel Vanner a jejich dva chlapci se rozhodli pořádně probádat svůj rodokmen. V rámci toho, že chtěli zjistit více o své rodině, se rozhodli udělat si testy DNA. Ty jim ale ukázaly něco, co ani v nejmenším nečekali.

Výsledky totiž ukázaly, že Vanner je sice otcem staršího ze synů, ale mladší Tim není jeho. "Při čtení výsledků jsem si myslela, že došlo k omylu," řekla zoufalá matka deníku The Sun. O nevěru ale prý nešlo.

Související obsah

Po pravém otci malého Tima tak pár začal pátrat. Po několika měsících se ukázalo, že chybu udělala klinika, ve které byla Donna na umělém oplodnění, píše deník Mirror. Ačkoliv na oplodnění byla použita Donnina vajíčka, sperma Vannera bylo omylem zaměněno.

Donna prý po šokující zprávě upadla do deprese. Timovi se ale rozhodla říct pravdu. Chlapec prý celou situaci zvládl velmi dobře, řekl prý, že by si přál vědět, jak by vypadal s geny Vannera, a že si přeje svého biologického otce poznat. Rodiny jsou od té doby v pravidelném kontaktu.

Žena poslala Nigerijcům plyšáky plné peněz. Věřila, že tak najde životní lásku (5/2023):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz