Zajímavosti

Výměna: Honza je líný, nudný a protivný, nelíbí se náhradní manželce

Jak se bude cítit temperamentní Jarča v luxusním domě na Moravě? Dokáže se zhýčkaná Majka přizpůsobit v rodině, kde vládne chlap? Sledujte ve středu Výměnu manželek na Nově a už nyní na Voyo.

​Na jedné straně se diváci seznámí s Jarčou (33), Honzou (42), Dominikem a Natašou (14), Valerií (11) a Maruškou (7). Ještě mají nejstaršího syna, ale ten s nimi už nežije. Každý den je u nich doma babička Jitka, která s nimi ale nebydlí. Manželé jsou spolu 14 let, ale podle Jarči se Honza moc otáčí za jinými a málo se zapojuje do chodu rodiny.

"Chci, aby mě přestal dirigovat. Já dělám všechno, co se týče dětí, školy, práce, všechno uklízet a vařit," nelíbí se Jarče. Honza má na to ale jiný názor, podle něj by bylo nejlepší, kdyby Jarča nepracovala. "Mohla by být zase doma, nemusela by pracovat. To by bylo pro mě super, aby si takhle nestěžovala," zmínil Honza. 

Související obsah

​Na druhé straně diváci poznají Majku (34), Davida (45), Marka (9) a Davida (10). Rodinu do Výměny manželek přihlásil starší David, protože celá rodina pořad pravidelně sleduje na Voyo, a navíc by si chtěl zkusit postarat se o rodinu. Partneři jsou spolu čtyři roky a společně vychovávají syny z předešlých vztahů. David má k tomu ještě tři děti s různými maminkami a současný vztah se mu jeví jako ideální.

Jarča si také hned sedne jak s Davidem, tak s oběma kluky. Hned druhý den ale zjistí, že kluci jezdí na koloběžce bez helmy a chráničů. Jarče se zároveň zdá, že vztah Davida a Majky není založený na lásce, že se mají rádi, ale nemilují se. Nejvíc ji ovšem trápí, že malý Davídek se jí svěřil, že Majka mu nedává tolik lásky jako Markovi.

Majce se líbí, že děti jsou velmi samostatné, a Honza na její prosbu opraví kliku a protékání vody z vany nebo umyvadla. Problémy nastanou, když Majka pozná, že Honza je náladový a nemají si spolu co říct. Přijde jí nudný, líný a protivný.

Sledujte ve středu večer Výměnu manželek na Nově nebo už teď na Voyo

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz