Zajímavosti

Vše odpuštěno? William ve videu nechtěně naznačil svůj vztah k bratrovi

Korunovace krále Karla III. se mimo jiné nesla i v duchu většího upozadění prince Harryho. S otcem ani bratrem Williamem údajně nemají dobré vztahy. I tak mu princ z Walesu prý vyjádřil před slavnostním ceremoniálem úctu, když zlehka kývnul na jejich společnou fotografii, která stála na klavíru.

​Vztahy v britské královské rodině jsou v poslední době napjaté. Hlavně ty mezi princem Harrym, jeho bratrem Williamem a jejich otcem králem Karlem III. Právě na jeho korunovaci měl Harry jen málo významné postavení a ještě ten den zamířil zpět do Spojených států, kde žije se svou rodinou. I tak mu podle deníku Mirror princ William vyjádřil úctu.

Stát se tak mělo v momentě, kdy se rodina prince z Walesu připravovala na korunovaci ve svém domě ve Westminsterském opatství. Na klavíru totiž stála fotografie obou bratrů s jejich zesnulou matkou princeznou Dianou. William byl na videu zachycen při průchodu obývacím pokojem, při kterém lehce pokývnul právě k fotce, na níž je i jeho mladší sourozenec.

Související obsah

Stejná fotka byla podle webu Express použita na vánočním přání princezny Diany z roku 1995. Řada lidí si tak přeje, aby se vztahy mezi syny krále Karla III. urovnaly. "Upřímně si přeji, aby se Harry a William dali opět dohromady," napsal na sociálních sítích jeden z fanoušků britské královské rodiny.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz