Zahraničí

Stelu pohltila řeka, hledají ji už týden. V úterý by oslavila čtvrté narozeniny

Pohřešovaná dívka
Pohřešovaná dívka | Zdroj: Záchranný systém Slovensko

Stela Šiváková měla v úterý slavit čtvrté narozeniny, místo toho se příbuzní obávají o její život. Záchranným složkám se stále nepodařilo dívenku, která před týdnem na severovýchodě Slovenska spadla do řeky Ondavy, vypátrat. Silný proud vody holčičku odnesl neznámo kam.

Už týden policisté ve spolupráci s hasiči marně pátrají po malé holčičce ze Stropkova. Ta si podle informací TV Markíza hrála společně s dětmi z nedalekých bytových domů na břehu řeky Ondavy, když uklouzla a spadla do vody.

Dívence ihned přispěchala na pomoc její o něco starší sestra, informuje Záchranný systém Slovenska. Stelu však z vody vytáhnout nedokázala.

"Po dítěti pátrají policisté, hasiči i místní dobrovolníci, kteří prohledávají tok řeky. Děvčátko se zatím nepodařilo najít," informovali 19. května o smutné události skrze sociální sítě strážci zákona.

Související obsah

​Stela by podle záznamu v databázi pohřešovaných v úterý oslavila čtvrté narozeniny. Má hnědé vlasy po ramena a naposledy byla oblečená do růžovo-černých legín, růžového svetru a obutá do růžovo-bílých tenisek.

Podívejte se na reportáž ze dne neštěstí:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz