Zajímavosti

Václav Neckář je doma z léčebny. Jeho bratr řekl, jak je zpěvák na tom

Václav Neckář je doma z léčebny. Jeho bratr řekl, jak je zpěvák na tom
Václav Neckář | Zdroj: Profimedia

Týdny zpěvák Václav Neckář nemohl došlápnout na kotník, který si ošklivě poranil při pádu ze schodů. Nechal se proto hospitalizovat v Rehabilitačním ústavu v Kladrubech. Díky pravidelnému cvičení a rehabilitacím se téměř zotavil a cítí se mnohem líp. Chůze mu však stále dělá menší potíže.

Po rehabilitacích je na tom zpěvák Václav Neckář konečně lépe. Přestože musí nosit ortézu, poraněný kotník se mu už skoro zahojil, a tak s bratrem plánuje vyjet na několik koncertů. Vystoupí i na známém rockovém festivalu v Hradci Králové.

"Vašek Neckář už je ze zdravotního hlediska v pořádku, akorát se mu hůř chodí. Teď mají s bráchou před sebou hned několik koncertů," řekl redakci TN.cz PR manažer zpěváka Pavel Plecháč.

Související obsah

"Václav byl na rehabilitacích, vlastně na ně furt dochází. Má nějakou ortézu, ale normálně funguje, akorát se mu špatně chodí," prozradil Neckářův mladší bratr Jan. S menšími potížemi, které zatím neodezněly, se však zpěvák statečně pere a chce se vrátit na pódium.

"Plánujeme několik koncertů, teď 4. června jedeme do slovenské Galanty, pak máme 11. června Rock for People v Hradci Králové, 12. června jsme v Bratislavě a tak dál. Čeká nás i festival v Ostravě," nastínil jejich nejbližší program Jan Neckář.

Související obsah

Oblíbeného zpěváka navíc čeká po prázdninách velká oslava osmdesátin. "Plánujeme i Vaškův narozeninový koncert. Ten bude 22. října v pražském Divadle Hybernia. Zazpívají si tam nakonec i s Martou Kubišovou," oznámil radostnou zprávu bratr zpěváka.

Zdravotní potíže Václava Neckáře. Po pádu nemůže chodit (4/2023):

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz