Krimi

Krádež šperků za miliony! Policie v jižních Čechách hledá tmavé auto

Kriminální policie vyšetřuje případ milionové krádeže. V Táboře ve středu ukradli zloději šperky, jejichž hodnotu odhadují policisté na miliony. Vyšetřovatelé nyní pátrají po tmavém vozidle, které bylo viditelně přetížené.

Krádež za miliony vyšetřují policisté z Jihočeského kraje. Tříčlenná skupina zlodějů se v Táboře vloupala do jednoho z domů, odkud odnesla drahocenné šperky. Zločin se odehrál ve středu mezi 9:45 a 12 hodinami. Zloději při vloupání nikoho nezranili ani neohrozili.

Jednou ze stop, kterou kriminalisté mají k dispozici, je fotografie auta, které pravděpodobně patřilo zlodějům. "Jedná se o tmavé nebo tmavě modré vozidlo, které bylo viditelně přetíženo. Jezdilo ve středu v Plané nad Lužnicí v Chýnovské ulici a na Táborsku," uvedla mluvčí jihočeských policistů Lenka Pokorná.

Související obsah

Zahlédnout jej mohli lidé na dálnici D3 a později na silnici ve směru na obce Turovec a Chýnov. Podle policie se auto objevilo také na visutém mostě přes vodní nádrž Jordán.

Policie nyní žádá veřejnost o pomoc s hledáním auta zlodějů. Pokud někdo dané vozidlo spatřil, má se obrátit na policii. "Důležitá jsou svědectví a záznamy palubních kamer vozidel," doplnila Pokorná.

Na auto, které hledá policie, se můžete podívat zde:

Podezřelé auto | Zdroj: Policie ČR

V únoru 2022 dopadli kriminalisté zloděje z Třinecka, jehož cílem byly trafiky a zlatnictví:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz