Zajímavosti

Myslel si, že v lese našel ženské tělo bez hlavy. Obsah krabice policisty překvapil

Nález v Bohunickém lese
Nález v Bohunickém lese | Zdroj: Městská policie Týn nad Vltavou

Procházka po lese Bohunice nedaleko Týna nad Vltavou se pro muže změnila v horror. Narazil totiž na krabici, ve které leželo lidské tělo bez hlavy. Na místo tak přivolal strážníky. Ti zjistili, že se jedná o realisticky vypadající ukradenou sexuální pomůcku.

Zvláštní výjezd zažili na začátku března strážníci z Týna nad Vltavou. Do lesa Bohunice je přivolal zděšený muž, který narazil na krabici s ženským tělem bez hlavy. "Pravdou ale zůstává, že obsah bedny nebyl biologického původu," uvedli strážníci na svém facebookovém profilu.

Jednalo se totiž pouze o realisticky vypadající silikonovou sexuální pomůcku. Do rukou svého právoplatného majitele se dostala až po tom, co ji strážníci objevili v lese. Balík totiž zloděj ukradl od domu, kam byl původně doručen.

Související obsah

"Dohledali jsme majitele, kterému jsme ji navrátili," pokračovali městští policisté. Jak se dostala do Bohunického lesa, pouze odhadují. "Obsah zřejmě pachatele neuspokojil natolik, aby s ním dále nakládal," dodali.

Podobný zážitek měli na konci srpna loňského roku i návštěvníci jedné z thajských pláží. Na pobřeží totiž ležela nahá žena bez hlavy. Později se však ukázalo, že se taktéž jedná o sexuální pomůcku, jak jsme psali zde.

Letos v lednu našel náhodný kolemjdoucí v řece Berounce mrtvolu. Tělo se našlo bez hlavy a genitálií (01/2023):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz