Domácí

Brzobohatý žaluje Kuchařovou za pomluvu. Je mi to líto, tvrdí

Taťána Brzobohatá a Ondřej Gregor Brzobohatý.
Taťána Brzobohatá a Ondřej Gregor Brzobohatý. | Zdroj: Profimedia

Ondřej Brzobohatý se jasně vymezil vůči své exmanželce Taťáně Kuchařové. Má jí za zlé, že podle něj poskytla médiím text církevní žaloby, která je součástí jejich rozvodového řízení, a rozhodl se proti ní podat žalobu za pomluvu.

​Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý se opět vyjádřil ke kauze textu církevní žaloby, v níž jej jeho dnes už bývalá manželka Taťána obvinila z toho, že se obléká do ženských šatů, což následně Brzobohatý pro Blesk potvrdil.

Na svém instagramu zveřejnil prý už konečné vyjádření, v němž se vůči manželce ostře vymezil. "Je toho na můj žaludek vážně příliš. Už se v rámci kauzy Kuchařová vs. Brzobohatý útočí i na mou rodinu a celá záležitost tím klesá pod tu nejnižší úroveň veřejného praní špinavého prádla. Rád bych tedy svým následujícím prohlášením ukončil vše jednou provždy," uvedl.

Důkazy o tom, kdo text církevní žaloby zveřejnil, prý podle něj vedou přímo k jeho exmanželce. "Viděl jsem na vlastní oči vše, co jsem vidět musel, abych si byl jistý, že mé obvinění Taťány z tohoto činu může, a hlavně by mělo spatřit světlo světa," prohlásil.

Související obsah

Herec to ale nehodlá nechat jen ve slovní rovině. "Na Taťánu Kuchařovou podávám k civilnímu soudu žalobu za pomluvu, aby se pravda definitivně i u soudu potvrdila a zastavila se tak centrifuga spekulací," sdělil jasně.

Kuchařová to, že by právě ona Blesku text žaloby poskytla, odmítá. "Ještě nikdy jsem nikoho veřejně nepoškodila a Ondřej není výjimkou. S tímto bulvárním zveřejněním nemám nic společného. Naopak jsem mediálně během rozvodu ani po něm nikdy nic nezveřejnila a tím ho celou dobu chránila. Kdybych mu chtěla ublížit, už jsem to mohla dávno udělat," hájila se.

Související obsah

Brzobohatý však její vyjádření považuje za kličky. "I přesto, že pravda vyšla najevo, Taťána ji dál bezostyšně popírá ve svých lživých prohlášeních psané evidentně advokátní rukou, ve kterých se snaží vinu hodit na mě a od podstaty věci odvést pozornost," posteskl si. "Nerozumím tomu, proč se to celé vůbec stalo, přijde mi to absurdní a zbytečné a je mi to líto," dodal.

Láska jako z pohádky končí pliváním špíny. Co se pokazilo u Brzobohatých?

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz