Krimi

Policie obvinila kvůli smrti dítěte v Mostě otce. Přítel matky jde do vazby

Policie v úterý obvinila druhého muže v případu smrti tříletého chlapce v Mostě. Ten měl držet dítě v náručí, následně se dostat do konfliktu, při kterém druhý obviněný údajně bodl chlapce do krku. Soud obviněného z usmrcení dítěte poslal v úterý do vazby.

"Muž je obviněný z nebezpečného vyhrožování a výtržnictví," řekl TN.cz policejní mluvčí Kamil Marek. "Je stíhaný na svobodě a v případě uznání viny mu hrozí až dvouletý trest," dodal. Podle lidí, kteří muže znají, jde o otce zemřelého dítěte.

Okresní soud v Mostě v úterý poslal do vazby muže, který je obviněný z nebezpečného vyhrožování, usmrcení dítěte z nedbalosti a pokusu o vraždu. Údajně jde o přítele matky dítěte.

Oba muži se měli na mosteckém sídlišti pohádat. Následně se měl jeden z obviněných pokusit bodnout svého soka. Při tom ale bodnul dítě údajně do krku, což tříletý chlapec nepřežil. 

Související obsah

Všemu údajně přihlížel blonďatý kluk, který se schoval do křoví a klepal se. Policie se vzhledem k citlivosti případu nechce k detailům vyjadřovat. Muž obviněný z usmrcení dítěte měl být pod vlivem drog.

Podle informací TV Nova jej zadržel policista v civilu. Byl zrovna poblíž, takže se hned pustil do práce.

Svědci, kteří znali rodinu zabitého dítěte, tvrdí, že za smrtí mohly být i rodinné poměry. "Prý tam byl křik, hluk furt. A ty děti žily mezi tím," poznamenal jeden z nich.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz