Zajímavosti

Žena vybrala dceři netradiční jméno. Je to nejhorší jméno na světě, reagují lidé

Miminko s lahví
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Když dojde na pojmenování miminka, mnoho rodičů tráví hodiny prohlížením kalendářů a vybíráním dokonalého jména. Někteří ale mají o jménu pro dítě jasno už roky dopředu. To je případ i nastávající maminky z Ameriky, která se svou dcerku rozhodla pojmenovat skutečně netradičně. Její rodina se jí to snaží rozmluvit.

Nastávající maminka z Ameriky se zřejmě rozhodla, že svému dítěti zničí život. To se alespoň domnívá její sestřenice, která se s uživateli sociální sítě Reddit podělila o to, jak se žena chystá svou dcerku pojmenovat.

"Mé sestřenici se má v červenci narodit holčička. Během celého těhotenství narážela na jméno, které jí nakonec vybrala," sdělila podle deníku Mirror sestřenice těhotné. "Je to nejhorší jméno na světě," dodala.

"Říkala, že děti tohle přináší, a já myslela, že myslí třeba víru," řekla žena. V angličtině se totiž víra řekne Hope, což je v Americe běžně používané jméno. Žena se ale spletla.

Související obsah

​Nastávající maminka totiž pro svou dceru vybrala jméno Light Bringer, tedy něco jako "Světlonoš". Tak se ale říká satanovi. "Myslela jsem, že si dělá legraci, ale nedělala," řekla žena.

Význam jména se prý své sestřenici pokoušela rozmluvit, ta si ale stála pevně za svým rozhodnutím. Nezabralo prý ani to, když se žena dozvěděla skutečný význam "Světlonoše". 

Související obsah

​Holčička by ale nebyla prvním "Světlonošem" na světě. V roce 2020 podle deníku The Sun pár vyhrál spor s úředníkem o jméno dítěte, které se rozhodl pojmenovat Lucifer. "Mysleli jsme si, že je to hezké jméno," řekli tehdy rodiče teď už dvouletého Lucifera.

Jméno zkritizovali i další uživatelé Redditu. Shodují se, že dítě s takovým jménem bude ve škole terčem šikany. Podle některých to ale mohlo dopadnout mnohem hůř. "Aspoň se to nepíše jako Lyghte Bryngerr nebo tak něco," shodují se.

Přežila u nohou mrtvé mámy. Novorozeně vytažené z trosek má výstižné jméno:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz