Domácí

Ztracený se chystá na megakoncerty v Edenu. Techniku na ně svezl z celé Evropy

Už za necelé tři týdny zpěvák Marek Ztracený odehraje sérii koncertů na fotbalovém stadionu v pražském Edenu. Nezapomenutelnou show během tří dnů uvidí přes sto tisíc fanoušků. I přes velké množství lidí se prý kapela bude snažit o maximální kontakt s fanoušky. V úterý se ladily poslední detaily na generální zkoušce.

Na první pohled nenápadná hala kousek za Prahou ukrývala velké tajemství. Marek Ztracený tam spolu s kapelou potrápili nejen hudební nástroje, ale i hlasivky. Trénovali tam totiž na blížící se koncert na stadionu v Edenu.

"Na tomhle místě trénujeme proto, protože tak velké pódium a tolik materiálu, který bude v Edenu, nikam nedostaneme," vysvětlil zpěvák s tím, že se brány fotbalového stadionu otevřou pro jeho tým až za několik dní. "Na místě to bude skoro dvakrát takové," doplnil. Show podle něj bude sice náročná, bude však stát za to.

Související obsah

Koncerty, které proběhnou 16., 17. a 18. června, nemají v posledních desetiletích v tuzemsku obdoby. "Ta technika je svezená z celé Evropy. V Česku jí vlastně není dost, takže něco je z Dánska, něco z Nizozemska, něco z Polska a tak nějak to dáme dohromady," popsal náročnou přípravu Ztracený. Na převoz techniky bude potřeba třicítka kamionů a spotřebu bude mít jako celá vesnice.

Na koncert se prý všichni z kapely moc těší, a pečlivě se proto připravují. "Úplně cítím, jak se ty puzzle, který jsme několik měsíců vymýšleli, skládají," prohlásil zpěvák. Pro fanoušky si navíc připravil překvapení. To ale odhalí až v Edenu.

luk, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz