Zajímavosti

Televize Nova má novou rosničku. Počasím vás provede Dagmar Honsová

Dagmar Honsová
Dagmar Honsová | Zdroj: TV Nova

Tým moderátorek Počasí TV Nova má novou posilu. Dagmar Honsová, která doposud s televizí Nova spolupracovala jako meteoroložka, se na začátku června postaví před kameru i v roli moderátorky.

​Diváci mohou Dagmar Honsovou znát jako odbornici z reportáží týkajících se nejrůznějších projevů počasí či dlouhodobých předpovědí. Sbírá také data, na jejichž základě se relace Počasí připravuje. Kromě toho natáčí i videa a živá vysílání o počasí a jeho vlivech na člověka i přírodu pro TN Live.

"Na počasí je úžasné, že se nikdy nezastaví a pořád se něco zajímavého děje. Někdy bývá vyčerpávající s ním udržet krok, ale vždy mě motivuje, když mohu o jeho zajímavostech informovat diváky. Společně s Annou Bábovskou a Simonou Šimkovou konzultujeme, jak předpověď počasí co nejlépe podat. Říkám si, že pokud někdo díky tomu druhý den třeba jen nezmokne, je to skvělé a stojí to za to," říká Honsová. 

Související obsah

Nová moderátorka studovala na České zemědělské univerzitě. Ve volném čase se věnuje svým dcerám, ráda se projede na kole, zvelebuje zahradu, poznává nová místa, stále ale samozřejmě sleduje počasí. Na obrazovkách se na ni můžete těšit už 1. června.

V půlce června se chystá na mateřskou moderátorka Šimková, která chce být do poslední možné chvíle v práci. Odejde tak necelé tři týdny před termínem porodu. "Už se moc těším, ale doma bych se nudila, tak chodím raději do práce," zmínila Šimková.

Honsová promluvila o aktivitě klíšťat. Je mimořádně vysoká:

TN.cz

Aktuální předpověď počasí

Sledujte aktuální předpověď počasí v České republice i ve vašem kraji.

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz