Domácí

Při nehodě zemřela motorkářka Aneta (†18). Táta chce splnit její velké přání

Nehoda u Chrasti
Při nehodě u Chrasti zemřela 18letá dívka | Zdroj: HZS Pardubického kraje

Život teprve osmnáctileté dívky vyhasl ve středu na silnici u obce Chrast na Chrudimsku. Motorkářka Aneta po srážce s autem narazila do protijedoucí dodávky. Pomoci těžce zraněné motorkářce už nedokázali ani přivolaní záchranáři. Zdrcený otec nyní prosí o pomoc další motorkáře. Doufá, že pomohou jeho zesnulé dceři splnit její velké přání.

U obce Chrast v Pardubickém kraji se ve středu stala tragická dopravní nehoda. O život přišla teprve osmnáctiletá motorkářka Aneta. Dívka jela po silnici z Chrasti na Skuteč, když řidič ve vozidle před ní náhle přibrzdil.

Podle Blesku dívka najela do bílé Škody Kodiaq. Náraz ji pak odmrštil do protijedoucí dodávky.

Zraněnou řidičku začali ihned po nehodě oživovat svědci incidentu. "Na místě přistála i letecká záchranná služba. Posádka pokračovala v resuscitaci. Bohužel, po marném boji o život zraněné se vracel vrtulník prázdný," sdělil k neštěstí mluvčí hasičů Miroslav Polák.

Související obsah

​Smutná událost tvrdě zasáhla zejména otce dívky. Ten se nyní prostřednictvím facebookové skupiny sdružující české a slovenské motorkáře snaží zesnulé dceři splnit její velký sen. Prosí všechny milovníky jednostopých mašin, jestli by dceři nedorazili na pohřeb.

"Strašně mezi nás chtěla patřit. Byli byste ochotní, kdo to aspoň nemá daleko, jí tam přijet, ať naposledy uslyší ten zvuk, který tak milovala?" žádá motorkáře. Současně prosí o pomoc s organizací pohřbu. "Já nemám sil," přiznává.

Policisté stále upozorňují řidiče, aby dávali obzvlášť pozor na motorkáře (3/2023):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz