Zajímavosti

Zdrcená Ornella Koktová v slzách: Ve Výměně odhalila bolavou minulost

Ve Výměně manželek se diváci TV Nova mohou tentokrát těšit na jeden z nejkontroverznějších českých párů. Nahlédnout můžete do domácnosti podnikatelky a influencerky Ornelly Koktové a jejího o víc než 30 let staršího manžela Josefa Kokty. Jak si poradí Ornella s celodenní prací ve venkovské hospodě? A jak zvládne na druhé straně hospodská Verča deset dní se třemi dětmi a starším partnerem?

Ornellu (29) a Pepu Koktovi (65) zná téměř každý, ale tentokrát budete moci nahlédnout do jejich soukromí. Spolu má kontroverzní pár českého showbyznysu tři děti: Quentina (9), Svena (2) a Lilianne (1). Možnost jít do Výměny manželek přijali jako výzvu. Za deset let, co jsou spolu, od sebe tak dlouho nikdy nebyli.

I když je od sebe dělí 36 let, manželé jsou stále spokojení. Ornella by Josefovi přála nějakou starší paní, aby si spolu zahráli na dědečka s babičkou. 

Druhá rodina žije ve vlastním domě, jehož nedílnou součástí je restaurace, kde celá rodina pracuje. Verča (39) pracuje jako kuchařka, její muž Michal (43) tam je jako kuchař a číšník a jejich 13letý syn Vítek jim v restauraci také občas vypomáhá.

Související obsah

​Pár je spolu více než dvacet let a mají ještě dvě dospělé děti, které s nimi už nežijí. Manželé se hádají kvůli malichernostem a také kvůli práci.

Ornella nechala diváky nahlédnout nejen do svého domu, ale i do své duše. V dílu prozradila mimo jiné to, co ji trápí na jejím vztahu s rodiči. "Quentin dřív stál o to se s dědou vidět. Podle mě moji rodiče nepochopili doteď, že nejcennější komodita je prostě čas a ta rodina. Oni to nepochopili, oni si furt myslí, že prachy jsou nejvíc, takže jako šutr," řekla a utírala si slzy z tváří.

Jak celá tato VIP Výměna manželek dopadne, se můžete podívat ve středu večer na Nově nebo už nyní na Voyo.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz