Zajímavosti

CME Content Academy hledá nové talenty. S přihláškou neotálejte

Televize Nova a Markíza hledají nové talenty. Dvouletý stipendijní studijní program CME Content Academy je zaměřen na vzdělávání. Po dokončení absolventům dokonce zajistí spolupráci na pořadech jak na Nově, tak na Markíze. Studijní obor se otevírá opět na podzim.

Psaní scénářů, střihačské dovednosti nebo další kreativní profese. To vše a mnohem víc čeká na účastníky CME Content Academy.

"CME Content Academy je pro všechny profese, nyní se zaměřujeme na profese kreativní. Na trhu je nedostatek lidí, ale nelimitujeme se," řekla Klára Brachtlová z vedení CME.

Jednou z těch, kteří CME Content Academy studují, je Kristina Sverkunová. "V rámci studia procházíme, jak se dělá reality show, a máme hodně praxe. Už jsem měla možnost se podílet na Pohlreichově souboji restaurací a také být na kriminálkách," popsala.

Související obsah

Jak televize Nova, tak i loňští absolventi doporučují studium všem, které zajímá televizní práce. Kristina je momentálně v Budapešti. "Zítra vyrážím na workshop o green filmingu. Příležitost doporučuji všem. Nova otevírá dveře talentům a posune vás to neuvěřitelně dál," pochvaluje si.

"Jsme velmi spokojeni a přihlášky mohou zájemci podávat do 19. června. Pak bude standardní proces vývěru, hledáme deset lidí," doplnila Brachtlová.

CME Content Academy začíná v říjnu v Brně pod záštitou Televizního institutu.

Michal Čoudek, drz, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz