APLIKACE TN.CZ
Krimi

Vlak v Benešově srazil dva lidi, žena na místě zemřela

Středočeští kriminalisté vyšetřují od nedělní půlnoci tragickou událost. Na vlakovém nádraží v Benešově srazil vlak dva chodce, přičemž jeden z nich přišel na místě o život, druhý byl s vážným zraněním letecky převezen do nemocnice.

K nehodě došlo poblíž vlakového nádraží v Benešově v neděli krátce před půlnocí. Jedoucí vlak tam zachytil dva lidi, kteří se i přes zákaz vstupu pohybovali v kolejišti.

"Ke sražení dvou osob došlo při posunu nákladních vozů na manipulační koleji. Proč se osoby v kolejišti pohybovaly je nyní předmětem šetření benešovských kriminalistů," doplnila mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová.

Související obsah

Na následky vážných zranění na místě zemřela 35letá žena, 37letý muž, který ji doprovázel, utrpěl těžká zranění. "Na místo jela jak záchranářská, tak lékařská posádka, žena na místě zemřela, muž utrpěl těžké zranění dolních končetin, lékař mu musel zajistit dýchací cesty a po ošetření byl letecky transportován do Fakultní nemocnice v Motole," dodala k nehodě mluvčí středočeské záchranné služby Monika Nováková.

Případem se zabývají benešovští kriminalisté spolu s pracovníky drážní inspekce.

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz