Pořádné drama si prožili nastávající rodiče na Trutnovsku. Malá Hanička totiž nechtěla čekat na příjezd do nemocnice. Narodila se tak na kruhovém objezdu.
Žena z Trutnovska začala rodit v pátek kolem jedné hodiny odpoledne. Tehdy si nastávající maminka s tatínkem mysleli, že to do Trutnova do porodnice nemají daleko. "Ale malá Hanička si to zřejmě nemyslela," informovali královéhradečtí záchranáři na facebooku.
Holčička totiž už nechtěla déle čekat a spěchala na svět. Své rodiče tak dojet do nemocnice nenechala. Nakonec se narodila na kruhovém objezdu.
Všechno naštěstí dopadlo dobře a miminko se má čile k světu. "Přejeme hlavně zdraví. A oběma rodičům moc gratulujeme," popřáli záchranáři.
Kvůli nedostatku pediatrů v okolí Plzně končí oblíbená porodnice. Více se dozvíte v následující reportáži (8/2023):
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz