Napřímo

Přehled pořadů na TN Live: Ceny energií by se už výrazně zvyšovat neměly, shodují se odborníci

Ve čtvrtek byli na TN Live v pořadu Naše Česko hosty odborníci na energetiku Jan Fousek a Michal Kocůrek. Hovořili o tom, jaké by měly být v blízké budoucnosti ceny energií.

Pořad Naše Česko se věnoval cenám energií a budoucnosti české energetiky. Hosty byli výkonný ředitel AKU-BAT CZ Jan Fousek a organizátor konference Energetika 2023 Michal Kocůrek. Dle Fouska jsme z hlediska drahoty z nejhoršího venku a očekává se zlevňování.

Středa

Předsedkyně poslaneckého klubu hnutí ANO Alena Schillerová v pořadu Napřímo mluvila o současné politické kultuře v Česku. Prozradila, co vše by hnutí ANO zrušilo na konsolidačním balíčku, kdyby se po volbách dostalo k moci. Hovořila také o tom, jak se projeví snížení DPH na potraviny v obchodech.

Úterý

Vzácným hostem pořadu Svět za hranicemi byl velvyslanec Velké Británie v Česku Matt Field. Moderátorce Haně Jelínkové popsal, jak vzpomíná na zesnulou královnu Alžbětu II., jak vnímá vztah státníků a občanů v době sociálních sítí, a prozradil, které jsou jeho oblíbené české knihy a filmy. Na závěr řekl i pár slov v češtině, kterou považuje za jeden z nejtěžších jazyků, které se učil.

Pořad Zpráva o stavu Unie mapující dění ve Spojených státech amerických se zaměřil na dvě velká témata. Tím prvním byly skandály Huntera Bidena, syna amerického prezidenta Joea Bidena, které rozebrala zpravodajka Deníku N v USA Jana Ciglerová. Živě z New Yorku, kde probíhá Valné shromáždění OSN, kterého se účastní i český prezident Petr Pavel, se s námi spojila reportérka TV Nova Kateřina Vodvářková.

Pondělí

Bývalý profesionální boxer Ladislav Kutil se rozpovídal o zápase mezi Marpem a Karlosem Vémolou. Jak to tenkrát mezi nimi bylo a bude odveta? To se dozvíte v pořadu K.O magazín.

I když většinu času tráví Marta Dancingerová před kamerou nebo na divadelních prknech, knihy ji provázejí celý život. Od mala ráda ležela v knížkách a přiznává, že čtení je pro ni ten nejlepší odpočinek. 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz