Zajímavosti

Štefan Margita v objetí svůdné blondýny. To je celá Hanička, píší ohromení lidé

Štefan Margita v objetí svůdné blondýny. To je celá Hanička, píší ohromení lidé
Štefan Margita | Zdroj: Profimedia

Vdovec Štefan Margita překvapil. Na sociálních sítích sdílel několik fotografií, kde se objímá s krásnou zpěvačkou Martou Kovaříkovou. Vysvětlil, že spolu připravují videoklip k písni Intimity. Fanoušky zaskočilo, jak moc je jeho kolegyně podobná zesnulé Haně Zagorové.

Margita se na internetu podělil o několik pikantních fotek z připravovaného videoklipu k písni Intimity, na nichž se vášnivě tiskne ke krásné blondýně. "Mám pro vás skvělou zprávu. Už tento čtvrtek ve 20:00 se můžete těšit na premiéru klipu k písni Michala Kindla Intimity," sdílel operní pěvec na instagramu.

Z celého projektu se zpěvačkou má skvělý pocit. "Děkuji krásné Martičce Kovaříkové, která obohatila klip nejen svým zpěvem, a úžasnému režisérovi Ondřeji Urbancovi. Když máte kolem sebe tolik skvělých lidí, tak je opravdu radost pracovat. Dejte mi pak vědět, jak se vám klip líbí," vzkázal svým fanouškům Margita.

Související obsah

Ti si po chvíli všimli, že zpěvačka, se kterou se vdovec na fotkách objímá, je velmi podobná jeho zesnulé manželce Haně Zagorové. "Moc se těším. Ta druhá fotka, to je celá Hanička," napsala Margitovi jedna z jeho sledujících. "Na té druhé fotce mi ta žena trochu připomíná vaši paní Haničku Zagorovou," přidala se další fanynka.

I kvůli tomu se lidé na Margitův klip velmi těší. "Jste úžasný pěvec. Když máte kolem sebe tak úžasné lidi a Martička je krásná žena, tak i videoklip k písni bude úžasný. Už se těším," dodala další z fanynek.

Pocta Haně Zagorové. Margita představil bankovku s její tváří (8/2023):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz