Krimi

Únos a znásilnění Soni (22): Policie zadržela podezřelého, údajně jde o záchranáře

Slovenští kriminalisté ve čtvrtek dopoledne zadrželi člověka podezřelého z únosu a znásilnění 22leté studentky Soni P. z Bratislavy, která byla po 26 hodinách od svého zmizení nalezena v pondělí ráno zbitá před nemocnicí. TV JOJ ve čtvrtek večer přinesla informaci, že za jejím zmizením by měl být záchranář. Na místě, kde pracoval, údajně chyběly opiáty.

​"V souvislosti s medializovaným případem 22leté studentky, která byla nezvěstná, policisté bratislavské krajské kriminálky zadrželi v průběhu dnešního dne podezřelou osobu," oznámila slovenská policie.

Kriminálka případ vyšetřuje jako trestný čin znásilnění. Kvalifikace se ale ještě může změnit, důkazy se stále prošetřují.

Související obsah

Podle informací webu Noviny.sk měli policisté podezřelého muže zadržet v okolí Pezinské Baby. Zadrženému je mu kolem 50 let a některé z jeho kolegů kriminalisté vyslýchali do večerních hodin. Na stanici kde pracoval mělo chybět značné množství diazepamu, který údajně pachatel použil i v případě napadené studentky.

"Kriminální policie přijela kolem 22. hodiny na záchranářskou stanici ve Vajnorech a aktuálně zajišťuje různé stopy a důkazy. Na místo sebou přivezla i podezřelého. Kriminalisté mu prohledali skříňku, ve které se údajně našly různé léky a před třiadvacátou hodinou jej odvezli ze stanice pryč. Na sobě měl bílou kombinézu," uvádí zmíněný list.

Související obsah

Slovenské médium dále uvádí, že policie rovněž zajistila automobil, ve kterém měla být Soňa unesena. Vůz by měl být podroben znaleckému zkoumání. Odborníci v něm budou hledat stopy, které v něm mohly po činu zůstat. Údajně jde o jeden z klíčových důkazů.

Dívka zmizela v noci na neděli, po 26 hodinách ji našli ležet před nemocnicí na bratislavském sídlišti Petržalka. Pachatel ji zmlátil, po útoku byla v bezvědomí. Ve středu odpoledne ji propustili k domácímu doléčení.

"Bližší informace není možné v současnosti vzhledem na prováděné procesní úkony poskytnout," uzavřeli policisté.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz