Zajímavosti

Agáta udělala radikální řez. Vztah se Soukupem má prý za osudový omyl

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup | Zdroj: Profimedia

Kdo je Jaromír Soukup? Pro Agátu Hanychovou už zřejmě nikdo. Modelka se údajně tváří, jako by její bývalý partner a otec šestiměsíční Rozárky neexistoval. A blízké už ani nenapadne se o něm byť jen náznakem zmiňovat.

​Těsně po rozchodu prý Agáta nemluvila o ničem jiném. Dva týdny ale uplynuly jako voda a modelka otočila o sto osmdesát stupňů. Jaromíra Soukupa podle informací webu extra.cz kompletně vymazala ze života. 

"Téma Soukup vůbec, ale vůbec neexistuje. Jako by nebyl. Prostě to téma vyprchalo a nikoho z kámošů a kámošek nenapadne ho jí předhazovat. Je jen ona, její svět, její děti, její kamarádi, tam Soukup nepatří," řekla portálu kamarádka Hanychové.

Vztah se Soukupem údajně Agáta považuje za "omyl od začátku do konce". Vděčná má být jen za dceru Rozárku.

Související obsah

​K rozchodu se mělo schylovat už delší dobu, definitivně to prý krachlo na dovolené ve Španělsku. Veřejnosti to Hanychová oznámila začátkem září.

"Náš vztah s Jaromírem je minulostí. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Bolí to. Není pro mě lehké o tom mluvit, psát tyto řádky a přiznat si, že jako pár spolu nepůjdeme dál. Rozešli jsem se jako přátelé, rozumní lidé, kteří došli k závěru, že k sobě nepatří," napsala Agáta.

Časová osa partnerů Agáty Hanychové
Časová osa partnerů Agáty Hanychové | Zdroj: TV Nova

Žilková nese rozchod Agáty těžce. K situaci se nechtěla vyjádřit:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz