Zajímavosti

Love Island: První sex ve vile! Nažhavený pár se v noci vplížil do koupelny

Ve vile na Kanárských ostrovech to začíná mezi některými páry pořádně jiskřit. Důkazem toho jsou hlavně Rachel a Claude, jejichž vztah začal velmi nečekaně, ale o to intenzivněji.

​Zezačátku si jeden druhého ani nevšimli, teď se mezi Rachel a Claudem rozhořel pořádně vášnivý plamen. Jiskry mezi nimi lítají už několik dní, teprve ale ve čtvrteční epizodě se konečně spárovali. Předtím ale už dostali výtku od moderátorky Zorky jako první srdíčka, která porušila pravidla a nespala v posteli se svými partnery.

Když se začátkem týdne spárovala Rachel s Honzou a Natálie s Claudem, nic nenasvědčovalo tomu, že za několik dní bude vše jinak. Jenže Rachel i Claude po sobě zničehonic začali pokukovat a pak už to šlo ráz na ráz. 

Související obsah

To, že je to k sobě pořádně táhne, je vidět vždy, když jsou spolu. Lítají mezi nimi letmé i vášnivé pohledy, vždy když je příležitost, tak si vtisknou polibek a jejich ruce už také šátrají na různých místech. 

Co ale asi nikdo nečekal, že se v noci potutelně vyplíží ze společné ložnice do koupelny. Na černobílých záběrech to nicméně vypadá, že právě tam se odehrál první sex ve vile. Rachel a Claude se s tím zkrátka nepářou.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz