Domácí

Na Teplicku měl syn zavraždit svého otce. Ve vazbě neskončil

V pátečních odpoledních hodinách vyjížděli policisté z Ústeckého kraje do obce Oldřichov. Tam měl údajně syn zavraždit vlastního otce. Podezřelého policie zadržela. Ve vazbě ale neskončil, umístili jej do psychiatrické léčebny.

​Ústečtí policisté vyjížděli v pátek v odpoledních hodinách k násilnému trestnému činu. Podle agentury AKTU měl v obci Oldřichov pětadvacetiletý muž ubodat vlastního otce. Sousedé, kteří slyšeli hluk, přivolali policii. 

Případ si převzali krajští kriminalisté. "V tuto chvíli to nemáme kvalifikované, ale mohu potvrdit, že v odpoledních hodinách krajští kriminalisté převzali případ násilného trestného činu," sdělila na dotaz redakce TN.cz mluvčí ústeckých policistů Veronika Hyšplerová.

Související obsah

​Policisté podezřelého nedlouho po incidentu zadrželi. "Aktuálně probíhají standardní procesní úkony," informovala Hyšplerová. V sobotu pak na sociální síti X oznámili, že zadrženého předali do psychiatrické léčebny. "Policejní vyšetřovatel zadá vypracování znaleckých posudků," uvedli také.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz