Zajímavosti

Princezna Charlotte si ve škole oblíbila drsný sport. Je to zvláštní, reaguje Kate

Princezna Charlotte si ve škole oblíbila drsný sport. Je to zvláštní, reaguje Kate
Princezna Charlotte | Zdroj: Profimedia

Ačkoliv princezna Charlotte působí na veřejnosti jako ladná a něžná dívka, v soukromí bude zřejmě pěkné kvítko. Její matka princezna Kate teď totiž přiznala, že si malá princezna oblíbila drsný sport. Do jejího něžného vzhledu by to tipl jen málokdo.

​Malá princeznička, kterou si prakticky zamiloval celý svět, neustále překvapuje nejen své příznivce, ale i rodiče. Ačkoliv Charlotte vždy působí ladně a na veřejnosti vystupuje jako opravdová dáma, ve skutečnosti bude zřejmě pěkná divoška.

Kate podle britských médií prozradila, že si dívenka ve škole zamilovala sport, který by do ní zřejmě nikdo neřekl. Charlotte teď totiž ve škole hraje ragby. K tomu si prý oblíbila i fotbal.

"Charlotte nyní hraje oba tyto sporty. Je vážně dobré vidět mladé, převážně dívky, jak tyto sporty hrají," řekla Kate, která prý sama jako dítě takové možnosti ve škole neměla.

Související obsah

​Dodala ale, že ji i její sestru Pipu a bratra Jamese rodiče vždy vedli ke sportu. "Povzbuzovali nás, abychom byli fyzicky aktivní a sportovali, a vždy nás vedli k týmovým sportům a zkoušení nových věcí," zavzpomínala.

Ve výchově dětí tak zřejmě Kate kráčí ve šlépějích svých rodičů. Ke sportu totiž mají kladný vztah i princové George a Louis, píše deník Mirror. Mezitím co princ George, který je druhý v pořadí na britský trůn, si oblíbil bojové sporty, jeho mladší bratr miluje stejně jako Charlotte ragby. Do sportu je prý "šílený".

Korunovace krále očima Williama. Princ ukázal dojemné záběry ze zákulisí:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz