Krimi

Žena se ubránila znásilnění. Údajný útočník z místa prchl na malotraktoru

Malotraktor
Ilustrační snímek | Zdroj: Profimedia

Policie v pondělí informovala o obvinění 36letého muže, který se měl minulý týden pokusit znásilnit ženu. Podle policie z místa prchal na malotraktoru.

Útok se měl odehrát na okraji Plzně v pondělí 11. září v podvečer na jedné z lesních cest. "Obviněný muž fyzicky napadl 28letou ženu, kterou se následně pokusil znásilnit. Na krk jí nejprve zezadu přiložil klacek, kterým ji škrtil, a potom ji povalil na zem. Žena se aktivně bránila, kdy hodila muži do obličeje hlínu, čímž se nejspíš zachránila," popsala policejní mluvčí Michaela Raindlová.

Zatímco byl údajný agresor dezorientovaný, žena z místa utekla a zamířila na nejbližší policejní služebnu. "36letý muž z místa odjel na malotraktoru, který měl připravený na odvoz dřeva," doplnila Raindlová.

Související obsah

​Policisté okamžitě zahájili pátrání. "Díky výborné operativní činnosti policistů z obvodního oddělení Plzeň 2 a policistů ze služby kriminální policie a vyšetřování Městského ředitelství policie Plzeň a dále na základě výpovědi náhodných svědků se podařilo obviněného muže během dvou dnů vypátrat a omezit na osobní svobodě," upřesnila Raindlová. Obviněný muž je nyní ve vazbě.

Znásilněná dívka (15) se v Plzni zachránila předstíráním vlastní smrti. Podívejte se na srpnovou reportáž TV Nova:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz