Šestapadesátiletý Miroslav Melikant z Českého Těšína naposledy šel do práce minulé pondělí, od té doby o něm nikdo neví. Policie po něm pátrá, muže se však zatím najít nepovedlo. Pohybovat by se mohl na Karvinsku.
Pan Melikant z Českého Těšína je již šest dní nezvěstný. "Naposledy šel do práce v pondělí a z práce už o něm nikdo neví. Bojím se o něj a bojí se celá rodina. Už si nevíme rady, co víc udělat," obrátil se na TN.cz syn pohřešovaného Jan Melikant.
Po panu Melikantovi pátrá od 10. listopadu také policie. Podle policejního popisu není nebezpečný ani ozbrojený. Vysoký je zhruba 180 centimetrů a jeho zdánlivé stáří je 56 let. Muž je střední postavy, má černé vlasy s šedinami a zelené oči.
Pokud máte o pobytu muže jakékoliv informace, nebo jste jej viděli, obraťte se na linku 158.
Manželé měli zemřít při dopravní nehodě. Okolnosti byly úplné jiné, zjistila policie (11/2023):
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz