Dva týdny od krveprolití na pražské filozofické fakultě policie stále hlídkuje u domu střelce v Hostouni u Kladna. Dvakrát ho totiž navštívili zloději. A ve čtvrtek se ukázalo, že nejspíš vykradli i jeden ze sousedních domů.
Policie potvrdila, že se od čtvrtečních odpoledních hodin zabývá případem vykradeného domu v Hostouni. Ten nemá být trvale obývaný a zloději ho zřejmě navštívili ještě předtím, než začala v obci hlídkovat policie kvůli vykradenému domu masového vraha.
Oba domy jsou od sebe vzdáleny jen pár metrů. Vypadá to, že tu řádili sérioví zloději, z přelomu roku totiž víme, že v Hostouni byl vykraden ještě třetí dům.
Co z objektů zmizelo, není jasné, policie ale uvedla, že v případě střelcova domu to nebylo nic, co by souviselo s jeho případem. Zbraně policisté zajistili už krátce po krveprolití na Karlově univerzitě.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz