Krátce po šesté hodině ranní dostali policisté z Kraje Vysočina hlášení o dopravní nehodě na 82. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno. Střetnout se tam měla dodávka s kamionem.
Policie z Kraje Vysočina vyjížděla ve čtvrtek ráno k dopravní nehodě na 82. kilometru na dálnici D1 ve směru na Brno. "Ve stoupacím pruhu se střetla dodávka s kamionem," potvrdila pro TN.cz mluvčí Dana Čírtková.
"Spolujezdec z dodávky si stěžoval na bolest ramene od bezpečnostních pásů," dodala. Na místo proto byla přivolána i záchranná služba. "Ošetřili jsme lehce zraněnou osobu a odvezli ji do Nemocnice Jihlava," potvrdil mluvčí záchranářů Petr Janáček.
Právě zasahujeme na 82. km dálnice D1 ve směru na Brno, kde došlo ke střetu dodávky a kamionu. pic.twitter.com/L3VcDT2rpU
— HZS Kraje Vysočina (@HzsKVY) February 1, 2024
Provoz na místě nehody by měl být bez většino zdržení. "Vozy jsou odstaveny ve stoupacím pruhu a jsou tam ještě další dva pruhy, takže provoz to výrazně neomezuje," dodala Čírtková.
Pražský okruh zablokovala hromadná nehoda. Tvořily se dlouhé kolony:
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz