APLIKACE TN.CZ
Domácí

Dálnici D1 zablokovala hromadná nehoda. Zasahovali hasiči

Dopravní nehoda na D1
Dopravní nehoda na D1 | Zdroj: HZS Středočeského kraje

Dálnici D1 v úterý dopoledne zablokovaly nehody. Hasiči zasahovali u hromadné kolize osobních aut a dodávky a další nehoda se stala jen o kousek dál. Na místě se tvořily kolony.

​Hasiči ze Středočeského kraje zasahovali v úterý dopoledne u hromadné dopravní nehody na dálnici D1. Nehoda se stala kolem 9:30 na 52. kilometru u obce Střechov nad Sázavou. "Dálnice je v místě neprůjezdná," uvedli krátce před 11. hodinou na sociální síti X.

Jen o kousek dál se zhruba ve stejný čas stala další dopravní nehoda. Konkrétně na 69. kilometru směrem do Prahy. Policie příčiny nehod vyšetřuje. "Na místě byl vyloučen alkohol," uvedla mluvčí policie Barbora Schneeweissová pro TN.cz. Dálnice byla podle mluvčí kolem 11:30 již bez problémů průjezdná.

Související obsah

​Mluvčí záchranné služby Středočeského kraje Monika Nováková pak ozřejmila, že naštěstí nebylo potřeba na místě nikoho ošetřit. "Události na D1 se obešly bez zranění," uvedla pro TN.cz.

Tragická nehoda ochromila D8. Při srážce dodávky a kamionu zemřel jeden člověk:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz