APLIKACE TN.CZ
Videoreportáž

Nové Město na Moravě nabízí dřevo zdarma. Lidé si ho ale musí sami vytěžit

Nové Město na Moravě chce neobvyklým způsobem ušetřit náklady na odlesnění zarostlých městských pozemků. Dřevo z nich dává k dispozici obyvatelům zadarmo. Pokud si ho ale sami vytěží a odvezou.

cej, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz