V neděli dopoledne vyskočila v Praze ze sanitky pacientka. Na místě zemřela. Bližší informace o události odmítli policisté i záchranáři sdělit.
K tragické události mělo dojít v neděli dopoledne v Praze v Karlovarské ulici. "Bylo nám oznámeno, že v Praze na Karlovarské ulici vyskočila ze sanitky žena," popsal pro TN.cz policejní mluvčí Jan Daněk.
Bližší informace ohledně toho, jak k nehodě došlo, odmítl sdělit. Na místo vyrazili i hasiči a postavili mobilní zástěnu. Nehoda omezila dopravu na místě.
"Je to v šetření policie a my se k tomu v tuto chvíli nebudeme vyjadřovat. Je to choulostivá záležitost," uvedl pro TN.cz mluvčí středočeské záchranky Marek Hylebrant.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz