APLIKACE TN.CZ
Domácí

V Praze vyskočila pacientka za jízdy ze sanitky. Na místě zemřela

V neděli dopoledne vyskočila v Praze ze sanitky pacientka. Na místě zemřela. Bližší informace o události odmítli policisté i záchranáři sdělit.

K tragické události mělo dojít v neděli dopoledne v Praze v Karlovarské ulici. "Bylo nám oznámeno, že v Praze na Karlovarské ulici vyskočila ze sanitky žena," popsal pro TN.cz policejní mluvčí Jan Daněk.

Bližší informace ohledně toho, jak k nehodě došlo, odmítl sdělit. Na místo vyrazili i hasiči a postavili mobilní zástěnu. Nehoda omezila dopravu na místě.

Související obsah

"Je to v šetření policie a my se k tomu v tuto chvíli nebudeme vyjadřovat. Je to choulostivá záležitost," uvedl pro TN.cz mluvčí středočeské záchranky Marek Hylebrant.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz