APLIKACE TN.CZ
Domácí

Policie dopadla muže, který měl na hřišti obtěžovat děti. Svědci popsali detaily

Policie dopadla muže, který měl na hřišti obtěžovat děti. Svědci popsali detaily
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Police si ve čtvrtek přijela pro muže bez bot, který měl obtěžovat děti na hřišti. Ukázalo se, že šlo o celostátně hledaného může. Ten samý den, o pár hodin dříve, měl obtěžovat i 9letou holčičku na zastávce, které měl nabízet peníze.

"Policie přijala kolem desáté hodiny oznámení, že se na dětském hřišti pohybuje podivný muž, který obtěžuje děti," sdělil redakci TN.cz policejní mluvčí Jan Rybanský.

Na místo přijela hlídka městské policie, která zjistila, že jde o celostátně hledaného muže. Ti ho předali kolegům ze státní policie. Muž se podle mluvčího Rybanského bránil, že nikoho neobtěžoval a pouze hledal boty. Obtěžování se mu podle policie neprokázalo.

Související obsah

​Obtěžovat měl ten samý den i 9letou holčičku na zastávce Sídliště Modřany. Podle otce, který o tom napsal na facebook, měl jeho dceři nabízet pět tisíc za to, že se svlékne.

"Dcera ho popsala jako vysokého a hubeného muže (1,8 až 1,9 metru). Byl plešatý, se zrzavou bradkou, a měl na sobě džíny z výřezem mezi nohama, pod kalhotami neměl nic," popsal otec.

Policie odložila případ vraždy u rybníka v Kyjích. Útočník prý byl nepříčetný. Podívejte se na středeční reportáž TV Nova:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz