Zpožděný nebo zrušený let, ztracené kufry, nespokojenost v hotelu nebo krach cestovky. To jsou témata týkající se dovolených, která rozeberou v úterní Snídani právníci Štěpán Ciprýn a Pavel Kiršner. Ptát se jich můžete ve vzkazovníku na konci článku.
Dovolená je pro řadu lidí něčím, co vyhlíží dlouhé měsíce. Zároveň za ni často zaplatíme nemalé peníze, o které nechceme přijít. S tím, jak se vypořádat se zkaženou dovolenou, poradí v úterní Snídani právníci.
Štěpán Ciprýn a Pavel Kiršner rozeberou třeba zrušenou dovolenou, a jak se v takovém případě bránit. Poradí taky, co dělat, když vás zaskočí ztracené kufry, hotel neodpovídající objednávce nebo zdravotní komplikace kvůli jídlu.
Věnovat se budou i létání a vašim právům, když váš let zruší nebo je zpožděný. A těšit se můžete i na téma krachujících cestovních kanceláří.
Jestli jste se kvůli dovolené dostali do problémů nebo se vás tato témata jinak dotýkají, zeptejte se Štěpána Ciprýna a Pavla Kiršnera ve vzkazovníku níže. Na vaše dotazy odpoví v úterní Snídani.
Podívejte se na reportáž z Odpoledních televizních novin:
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz