APLIKACE TN.CZ
Zajímavosti

Letadlem otřásly extrémní turbulence. Muselo nouzově přistát, sedm lidí je zraněných

Žena má strach v letadle
Ilustrační snímek | Zdroj: profimedia.cz

Chvíle hrůzy zažili cestující na palubě letadla United Airlines, které se zničehonic dostalo do silných turbulencí. Pilot musel nouzově přistát. Na palubě bylo 179 lidí, sedm z nich se zranilo.

Děsivý let mají za sebou cestující Boeingu 737, kteří letěli z mexického Cancúnu do amerického Chicaga. Když bylo letadlo nad Louisianou, začaly jím podle deníku USA Today cloumat silné turbulence. Pilot se s letounem pokusil nouzově přistát.

"Let United 1196 byl odkloněn do Memphisu poté, co zažil krátké období silných turbulencí," uvedla podle NBC letecká společnost v prohlášení. Na místě už na cestující čekali záchranáři. Jednoho z nich museli převézt do nemocnice. Dalších šest ošetřili na místě.

Související obsah

​Do cílové destinace nakonec dorazilo letadlo s dvouhodinovým zpožděním. Federální úřad pro letectví uvedl, že incident vyšetřuje. Chvíle hrůzy si prožilo 179 cestujících společně se sedmičlennou posádkou.

Turisté z Prahy na Sicílii neodletěli. K porouchanému letadlu se sjeli hasiči:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz