V sobotu večer vyjeli hasiči k požáru v obchodním centru Metropole Zličín v Praze. V restauraci tam hořela fritéza. Oheň se podařilo uhasit ještě před příjezdem hasičů, i tak ale museli nakupující prostory centra opustit.
Uprostřed předvánoční nákupní špičky v sobotu večer hořelo v obchodním centru Metropole Zličín v Praze. Jak TN.cz řekl mluvčí hasičů Martin Kavka, v jedné z restaurací začala hořet fritéza.
Požár se prý podařilo uhasit ještě před příjezdem hasičů. "Nicméně vyhlásil se tam poplach, tak jak měl. Lidé opustili nákupní centrum," pokračoval Kavka.
Hasiči prostor restaurace odvětrávají a později se budou nakupující moct do obchodního centra vrátit. Podle Kavky se nikdo nezranil. Metropole Zličín patří k největším obchodním centrům v republice.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz