APLIKACE TN.CZ
Zajímavosti

Zemřel známý zpěvák Tamblyn. Založil legendární kapelu

Ve věku 82 let zemřel zpěvák a zakládající člen kapely Standells Larry Tamblyn. Známý hudebník si zahrál i v několika filmech. O jeho smrti informovala zpěvákova rodina.

Zpěvákovu smrt potvrdil jeho synovec Dennis Tamblyn. "Můj strýc Larry Tamblyn v sobotu zemřel. Mám na něj a jeho rodinu za ta léta velmi hezké vzpomínky," oznámil podle deníku New York Post a na svého strýce se rozhodl veřejně zavzpomínat. 

"Prožil neuvěřitelný život. Byl v kapele jménem Standells, jejíž hit Dirty Water se hraje dodnes, kdykoli Red Sox nebo Bruins vyhrají domácí zápas. Zahrál si také v seriálu Munsterovi," popsal synovec zpěváka.

Související obsah

Se zesnulým Tamblynem se rozloučili i někdejší parťáci z kapely Standells. "Musíme vám dnes večer oznámit smutnou zprávu. Larry zemřel," napsali v sobotu na sociálních sítích.

"V našem životě nám jsou daná dvě data. Naše datum narození a datum našeho konce. Uprostřed je taková pomlčka. Soudě podle ohromujícího projevu lásky a podpory památce Larryho a jeho rodiny, Larry z té pomlčky vytěžil maximum," dodali záhy členové kapely na internetu.

Poslali mu i milý vzkaz do nebe. "Odpočívej v pokoji, šéfe," uzavřeli. Tamblyn si zahrál i v několika filmech. Objevil se například ve snímku King Saud, LifeRaft či Reel Nightmare.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz