APLIKACE TN.CZ
Domácí

V Mostě staví nové autobusové nádraží. Mělo by zlepšit dopravu dálkových autobusů

V Mostě začala výstavba autobusového terminálu vedle vlakového nádraží. Stávající dopravní uzel nebyl vhodný pro dopravce ani pro cestující. Po těchto úpravách by na terminál mohly začít zajíždět vedle městských a meziměstských autobusů i ty dálkové.

vep, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz