Helena Vondráčková je dámou mnoha tváří a sport jí rozhodně není cizí. To ikona české pop music předvedla i na přátelském turnaji v tenisu. Na sociálních sítích se pochlubila, že si odvezla stříbrný pohár. Od lidí si tak vysloužila velký respekt.
Zpěvačka Helena Vondráčková se jen tak neztratí, září totiž i na tenisovém kurtu. "Každoroční setkání milých kamarádů a osobností na tenisovém turnaji Petra Huťky v Přerově. Přináší nám nejen ohromnou radost, ale i další zdokonalení v tenisové hře," svěřila se Vondráčková na instagramu.
Tam sdílela s fanoušky i svou ohromnou radost, společně se spoluhráčkou se jim podařilo ukořistit stříbrnou trofej. "Tentokrát si s mojí báječnou spoluhráčkou Eliškou Popovou odvážíme stříbrný pohár! Už teď se těšíme na příští setkání," napsala zpěvačka.
Podělila se i o několik snímků ze hry, na nichž podle sledujících vypadá naprosto skvěle. "Helenko, vy jste zázrak přírody. Sleduji vás více než 55 let a vůbec jste se nezměnila. Klobouk dolů," napsal jí jeden z lidí.
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Další uchvátilo, že zpěvačka kromě svého hudebního talentu oplývá i tím sportovním. "Helenko, velká gratulace a obdiv, klobouk dolů," vzkázala jí další z žen. "Já vás opravdu upřímně z celého srdce obdivuji a smekám před vámi, co všechno zvládáte, umíte a v čem všem jste vynikající. Jste opravdu naše hvězda," dodal další z fanoušků.
Koncert se málem neuskutečnil. Přišla jsem úplně o hlas, řekla Helena Vondráčková (2/2025):
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz