APLIKACE TN.CZ
Zahraničí

Letadlo plné lidí začalo po vzletu hořet. Muselo se okamžitě vrátit na letiště

Letoun Boeing 767 společnosti Delta Airlines se 224 lidmi na palubě se v pátek krátce po startu z letiště v Los Angeles musel vrátit zpět na zem. Důvodem byl požár jednoho z motorů, který se dokonce podařilo i natočit.

Nepříjemnou situaci zažili cestující, kteří v pátek odpoledne letěli se společností Delta Airlines z kalifornského Los Angeles do Atlanty ve státě Georgia. Krátce po startu totiž z jednoho z motorů jejich Boeingu 767 začaly šlehat plameny. Informuje o tom portál Independent.

Incident zaznamenaly i kamery na zemi a potvrdila jej také mluvčí společnosti. "Let společnosti Delta 446 se krátce po odletu vrátil do Los Angeles poté, co byl hlášen problém s levým motorem letadla," uvedla aerolinka.

Související obsah

Podle webu Aviation Herald se kvůli hořícímu letadlu na losangeleském letišti na chvíli úplně zastavil provoz. Po bezpečném přistání byl požár úspěšně uhašen. Jeho příčiny nyní vyšetřuje americký Federální úřad pro letectví.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz