APLIKACE TN.CZ
Domácí

Nehoda na Zlínsku si vyžádala osm zraněných. Pro dítě letěl vrtulník záchranářů

Nedaleko Zlína se v pátek ráno stala vážná dopravní nehoda, při které se zranilo osm zraněných. Na místo přiletěl i vrtulník záchranné služby, do nemocnice transportoval malé dítě.

Vážná dopravní nehoda se stala v pátek krátce před sedmou hodinou ráno v obci Kaňovice na Zlínsku. Čelně se tam srazilo osobní auto s dodávkou. Přední část osobního vozu, který po nárazu vyletěl z vozovky, byla zcela zdemolována. O moc lépe nedopadla ani dodávka.

Oba řidiči museli být převezeni záchrannou službou do nemocnice, stejně jako pět dalších cestujících z dodávky. V té ale seděl ještě jeden člověk – nezletilá dívka, která dopadla nejhůře. Tu musel vrtulník letecké záchranné služby transportovat do brněnské fakultní nemocnice.

Související obsah

Kvůli přistání vrtulníku a probíhajícímu vyšetřování musela být silnice II/490 mezi Zlínem a Luhačovicemi několik hodin uzavřena, průjezdná byla pouze pro autobusy. Co bylo příčinou srážky, policie zjišťuje. Alkohol u obou řidičů vyloučila dechová zkouška.

ces, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz