Vášniví houbaři už oprášili košíky – houbařská sezóna v Česku totiž konečně jede naplno. Právě houbaření je podle ekonoma Lukáše Kovandy nejen oblíbenou kratochvílí Čechů, ale také přínosnou úsporou. Lidé totiž z lesů nosí miliardy.
Jakmile počasí zavelí, do lesů nabíhají vášniví houbaři. A v těchto dnech se jim to očividně vyplácí. Z lesů si totiž odnáší plné košíky nejen hřibů a kozáků. Málokdo si ale uvědomuje, že nasbíraný úlovek představuje i úlevu pro rodinný rozpočet. Loni se totiž do sběru hub mělo zapojit 68 procent domácností a podle ekonoma Lukáše Kovandy se pro mnohé stalo houbaření i formou úspory.
„Češi nasbírali 21,3 tisíce tun hub, tedy více než v roce předchozím, ale stále pod dlouhodobým průměrem 22,3 tisíce tun. Přesto hodnota houbařské úrody dosáhla téměř pěti miliard korun. Průměrná domácnost si odnesla z lesa kolem sedmi kilogramů hub, což při průměrné ceně 233 korun za kilogram odpovídá hodnotě přes 1 600 korun,“ vysvětlil Kovanda.
Houbaření ale není jen o finanční úlevě, ale především o pořádné smaženici a houbové polévce. Pokud se vám už teď sbíhají sliny, vyrazit byste měli do severních a východních Čech a na jižní Moravu. Právě tam se podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) daří houbám v těchto dnech nejlépe.
Počasí houbám totiž nyní přeje. „Obecně platí, že houby začínají nejvíce růst po vydatných deštích (cca deset dní po nich) a následném teplém (nikoli však horkém) počasí, nejvíce v rozmezí července a září,“ vysvětlili meteorologové. Déšť a stoupající denní teploty nás navíc neopustí ani v dalších dnech. V noci ale může mrznout.
Houbaři mají žně. Odborník řekl, kde nasbíráte plný koš (9/2025):
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz