APLIKACE TN.CZ
Zajímavosti

VIDEO: Bizarní návštěva ve Sněmovně. Mezi poslanci se objevila živá liška

Bizarní situace vznikla ve středu v Poslanecké sněmovně. Mezi hosty, kteří prošli dveřmi dolní komory Parlamentu, byla také živá liška. Přesný cíle její návštěvy není ale známý.

V Poslanecké sněmovně, přesněji v sídle poslaneckého klubu hnutí ANO, se ve středu objevila nezvyklá návštěvnice. Muži, který podle informací televize Nova přišel za poslancem ANO Jaroslavem Faltýnkem, seděla na rameni živá liška. Zvíře je zřejmě ochočené. Na krku mělo obojek a přítomnost lidí mu zjevně nevadila.

Muž a liška vešli dovnitř během tiskové konference po koaliční radě. O jejich výsledcích v inkriminované chvíli mluvili před novináři poslanci Radim Fiala (SPD) a Boris Šťastný (Motorické sobě). Ten také lišku na poslední zpozoroval a nevěřícně se za ní ohlédl.

Související obsah

Zda muž s liškou přišel opravdu za Jaroslavem Faltýnkem, není jasné. Redakce TN.cz se ho na to chtěla zeptat, telefon ale do vydání článku nezvedal.

Zvířata nemají ve většině případů vstup do budovy Sněmovny povolený, existují ale výjimky pro akce, jako jsou semináře nebo kulaté stoly, kde se zvířata mohou objevit.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz